Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

pot divorta de sotul meu daca nu avem un an de la casatorie, avem domicilii separate, nu am locuit si nu locuim impreuna.
marleen7019, utilizator
buna idee sa le incarc la documente.
modele sunt luate de pe diferite siteuri si programe juridice.

cine vrea modele sa ma anunte in mesaj privat.

cu drag, av. m. vasilescu