Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale intrebare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

intrebare

cum ma pot interesa despre o societate
daca exista, este pe profit/ pierdere ?
Gasiti informatii pe situl Registrului Comertului www.recom.ro si pe situl Ministerului Finantelor www.mfinante.ro la sectiunea persoane juridice.
ContSters45263, utilizator
Mai este si varianta obtinerii de informatii de la ORC, unde va vor da datele solicitate contra cost asa cum reiese din bilant.
Buna ziua!
Puteti face o cerere de furnizare informatii la Oficiul registrului comertului referitor la ceea ce va intereseaza despre societatea respectiva.
Cu stima,
av. Silviu Serban