Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... specialist ssm
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

specialist ssm

Buna seara!

Am si eu o intrebare: Daca lucrez la o firma si sunt specialist ssm , pot avea si contract de colaborare cu alte firme pt a face instructaj ssm?

Va multumesc!
Nu. Puteti face acest lucru doar daca va inregistrati ca PFA pe acest domeniu.