avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1654 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant 2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant 2010

buna seara!am si eu o intreb,sunt angajata l o soc ca tehnician economist,si practic tin contab firmei.akm tb s depun bilantul si l pers c il intocmeste am inteles ca pot s m trec si eu ca,contabil sef sau alta pers desemnata.acum cum este mai bn?si dc tb s faca administratorul o decizie s m imputerniceasca cum ar tb sa arate?
ast rasp dvs!multumesc
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 01:02, 8 Aprilie 2011

nm teles nimk
reluati, va rog, in limba romana
irina_palt a scris:
buna seara!am si eu o intreb,sunt angajata l o soc ca tehnician economist,si practic tin contab firmei.akm tb s depun bilantul si l pers c il intocmeste am inteles ca pot s m trec si eu ca,contabil sef sau alta pers desemnata.acum cum este mai bn?si dc tb s faca administratorul o decizie s m imputerniceasca cum ar tb sa arate?
ast rasp dvs!multumesc


Buna seara,

Interventie moderator :

Asa cum a scris si colega mea ,doamna Magda Staicu nu prea intelegem nimic din ceea ce ati postat .
Eu am inteles doar ca Dvs.nu ati citit inainte Regulamentul de postare al mesajelor in forum, altfel ati fi stiut ca aici mesajele nu se posteaza asa cum scriu copiii nostri pe mess, prietenilor lor.

Regulamentul forumului il puteti citi accesand aceasta pagina :

www.avocatnet.ro/content/tag...

Va multumesc.
O seara buna.


Ultima modificare: Vineri, 8 Aprilie 2011
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pensie de urmas sot supravietuitor getutza22 getutza22 tatal meu a decedat in 2007 si era pensionar...am depus actele pentru pensia de urmas...iar dupa vreo 3 luni a venit pe numele mamae...dar scria clar ca ... (vezi toată discuția)
Propune o noua serie de moderatori pana la 5 noiembrie Alin Popescu Alin Popescu Multumim pentru propunerile de data trecuta. Le multumim si moderatorilor nou-numiti ca si-au acceptat si luat in primire rolul cu cea mai mare ... (vezi toată discuția)
Anularea unui litigiu deea76deea deea76deea buna seara,cum as putea sa anulez un litigiu pe propriul meu apartament care a fost pus de catre fostul meu iubit ce mi-a intentat proces?pe motiv ca el a ... (vezi toată discuția)