Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant 2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant 2010

buna seara!am si eu o intreb,sunt angajata l o soc ca tehnician economist,si practic tin contab firmei.akm tb s depun bilantul si l pers c il intocmeste am inteles ca pot s m trec si eu ca,contabil sef sau alta pers desemnata.acum cum este mai bn?si dc tb s faca administratorul o decizie s m imputerniceasca cum ar tb sa arate?
ast rasp dvs!multumesc

nm teles nimk
reluati, va rog, in limba romana
irina_palt a scris:
buna seara!am si eu o intreb,sunt angajata l o soc ca tehnician economist,si practic tin contab firmei.akm tb s depun bilantul si l pers c il intocmeste am inteles ca pot s m trec si eu ca,contabil sef sau alta pers desemnata.acum cum este mai bn?si dc tb s faca administratorul o decizie s m imputerniceasca cum ar tb sa arate?
ast rasp dvs!multumesc

Buna seara,

Interventie moderator :

Asa cum a scris si colega mea ,doamna Magda Staicu nu prea intelegem nimic din ceea ce ati postat .
Eu am inteles doar ca Dvs.nu ati citit inainte Regulamentul de postare al mesajelor in forum, altfel ati fi stiut ca aici mesajele nu se posteaza asa cum scriu copiii nostri pe mess, prietenilor lor.

Regulamentul forumului il puteti citi accesand aceasta pagina :

www.avocatnet.ro/content/tag...

Va multumesc.
O seara buna.

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal