Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... lipsa raport expertiza
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

lipsa raport expertiza

Se amana cauza deoarece niciun expert nu vrea sa faca expertiza unui lot de pamant, dat fiind faptul ca reclamantul este scutit de la plata onorariului de expertiza. Ce se poate face in aceasta situatie? Va rog ajutati-ma cu un raspuns.
nu este scutit, onorariul se va avansa acestuia din fondurile MJ.Solicitati amendarea expertului.
puteti solicita instantei amendarea expertului sau inlocuirea acestuia.