Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie intretinere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie intretinere

Buna ziua, as dori si eu un raspuns la o problema. Nu am servici din luna august 2010 si in urma divortului, trebuie sa platesc pensie alimentara. din acea luna nu am mai putut onora acest lucru. Fosta sotie sa dus la politie si a facut plangere ca nu ii mai dau bani. Ce se poate intampla, sau ce trebuie sa fac?
si cum pot proba ca am aplicat la joburi, ca am sunat dupa locuri de munca, ca am fost la interviuri? si nu sa legat nimic?