Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... camera de consiliu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

camera de consiliu

Discutiile din camera de consiliu sunt publice? Se poate asista in sala pentru a auzi ce se hotaraste si ce incheiere se da/
Multumesc
Nu, sedintele din camera de consiliu sunt ,,cu usile inchise".
nu sunt publice
multumesc frumos. ramane sa astept sa vad incheierea redactata.