Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... executare silita
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

executare silita

este adevarat ca poprirea inceteaza dupa cinci ani de la data infiintarii conform cartea a v-a drept civil ?asat daca pana atunci s-au facut platile corect ?
Numai precrierea executarii silite prin poporire inceteaza i9n termen de 3 ani de la data infiintarii popriri, daca nu se executa nimic