Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... recurs
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

recurs

in timpul recursului (paratul a facut recurs privind procentul 33% pensiei alimentare motivand ca mai are un copil din actuala casatorie ) pot cere stabilirea unei sume fixe a pensiei alimentare (initial am cerut procent si chiar mi sa acordat ) sau trebuie sa fac actiune separata?
Trebuie sa faceti actiune separata.Recursul se limiteaza numai la motivele de recurs ale recurentului