Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Impozit pe profit trim I 2011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Impozit pe profit trim I 2011

Buna ziua. As dor sa stiu cum se calculeaza impozitul pe profit aferent trim I 2011. Mai este valabila treaba cu platile anticipate-din care nu am inteles: daca in trim I 2011 am realizat profit atunci fac si plata anticipata conf metodologiei de calcul si platesc impozitul pe profit aferent trim I?
Va rog sa ma lamuriti si pe mine.
Plata anticipata s-a amanat pentru 2012.