Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... autorizatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

autorizatie

Doresc sa imprejmuiesc un teren agricol pentru protectia culturii. Este necesara o autorizatie de constructie? Mentionez ca nu intentionez sa ridic pe acel teren nici un fel de anexa gospodareasca.
din cate stiu aveti nevoie de un certificat de urbanism pentru imprejmuire care se obtine de la primarie