avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Onorariu avocat pentru recurs
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Onorariu avocat pentru recurs

Buna ziua!
As dori sa stiu cam cat ar fi onorariul avocatului pentru recurs la un proces de partaj judiciar!
Mentionez ca acelasi avocat m-a reprezentat si in fond si hotararea mi-a fost favorabila .
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Mihaela Nevoie , Avocat 09:29, 13 Aprilie 2011
Onorariul il stabiliti dumneavoastra impreuna cu avocatul pe care il alegeti ... fiecare avocat isi stabileste onorariul in functie de complexitatea cauzei, de renumele sau, etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Redactarea cererii. ContSters88476 ContSters88476 As vre sa stiu cam cit m-ar putea costa redactarea unei cereri de recurs la C.E.D.O., intrucit am inteles ca avocatul este obligatoriu doar in faza a doua, ... (vezi toată discuția)
Inregistrare nastere tardiva ment ment Buna ziua. putetı sa imi spuneti cam cat ma costa sa deschid o actiune pentru inregistrare tardiva a nasteri cu reprezentant avocat. va multumesc (vezi toată discuția)
Onorariu recurs iccj seb_aku seb_aku Avocatul pe care l-am avut la fond si apel mi-a facut recurs la ICCJ si mi-a cerut alti bani pt a ma reprezenta si acolo. Mentionez ca este vorba de o cauza ... (vezi toată discuția)