Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Onorariu avocat pentru recurs
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Onorariu avocat pentru recurs

Buna ziua!
As dori sa stiu cam cat ar fi onorariul avocatului pentru recurs la un proces de partaj judiciar!
Mentionez ca acelasi avocat m-a reprezentat si in fond si hotararea mi-a fost favorabila .
Multumesc.
Onorariul il stabiliti dumneavoastra impreuna cu avocatul pe care il alegeti ... fiecare avocat isi stabileste onorariul in functie de complexitatea cauzei, de renumele sau, etc.