Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... litigii de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

litigii de munca

Buna ziua,imi poate recomanda cineva un avocat care a avut sau a reprezentat dosare litigii de munca cu ""acea companie petroliera romaneasca""?
Daca da,va rog frumos sa ma sunati urgent 0720.743.090..
Multumesc.
inspectorhr, Consultant resurse umane
Astept in continuare o recomandare ,chiar nu este nimeni care are experienta in subiectul deschis de mine anterior?
Multumesc.
Posibil sa nu existe astfel de avocati inscrisi pe acest forum ... incercati sa contactati dvs un avocat si sa nu asteptati sa va sune acesta pe dvs.