avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

hotarare judecatoreasca

Buna ziua.
Am terminat divortul in 22.03.2011 in aceasi sedinta mi-au fost incredintati si copiii.
Ce vreau sa va intreb,cand o sa-mi vina hotatarea judecatoreasca,de ce dureaza asa mult ?
Va multumesc.
Astept raspuns.
Cel mai recent răspuns: Relidaniela Voicu , Consilier juridic 09:49, 18 Aprilie 2011
imediat ce se va redacta si semna, dureaza argumentatia pe capetele de cerere formulate de dvs mai ales dc aveti si partaj e ceva de lucru la ea, luand in calcul nr mare de cereri pe oz si vacantele judecatoresti mai dureaza cateva luni bune.
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai multe detalii despre divort! cosmin_m cosmin_m Buna ziua! Am si eu niste intrebari si sunt recunoscator celor care vor incerca sa imi raspunda. Pentru inceput, este vorba de sora mea, care este casatorita ... (vezi toată discuția)
Un divort cat mai rapid? ce trebuie sa fac? soderf soderf suntem casatoriti de 4 ani , avem 2 copii minori , totul e foarte bine , insa cariera noastra profesionala ne impune un dirvort , practic nu ne intereseaza ... (vezi toată discuția)
Cat de repede se poate divorta ? IORDAN ELENA IORDAN ELENA buna seara, va rog sa-mi spuneti si mie cum sa procedez pt. un divort rapid in conditiile in care am doi copii minori, o casa si vreo doua rate comune la ... (vezi toată discuția)