Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

hotarare judecatoreasca

Buna ziua.
Am terminat divortul in 22.03.2011 in aceasi sedinta mi-au fost incredintati si copiii.
Ce vreau sa va intreb,cand o sa-mi vina hotatarea judecatoreasca,de ce dureaza asa mult ?
Va multumesc.
Astept raspuns.
imediat ce se va redacta si semna, dureaza argumentatia pe capetele de cerere formulate de dvs mai ales dc aveti si partaj e ceva de lucru la ea, luand in calcul nr mare de cereri pe oz si vacantele judecatoresti mai dureaza cateva luni bune.
~ Conținut șters la cerere ~