Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... valoare taxa timbru contestarea recunoasterii de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

valoare taxa timbru contestarea recunoasterii de paternitate

Multumesc pentru raspuns, am mai aflat si eu cate ceva dar am inteles ca trebuie sa platesc si o taxa de timbru daca contest recunoasterea de paternitate si va rog daca stie cineva cat este de mare aceasta taxa.
Dar un test de paternitate solicitat in instanta cam cat costa?

Multumesc mult celor care imi dau un sfat, o idee.
art.7 din legea146/1997 , se refera la taxele de timbru pentru unele actiuni si cereri referitoare la raporturile de familie .