Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Rec. taxa de poluare - Masina noua 2010 - Cluj Napoca
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Rec. taxa de poluare - Masina noua 2010 - Cluj Napoca

Buna ziua,

Se poate recupera o taxa de poluare platita la trezoreria Cluj-Napoca in data de 04.08.2010, pentru o masina noua?

Multumesc.
s-a mai schimbat ceva in situatia cazului de mai sus?

multumesc,