Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... modificare apartament
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

modificare apartament

Unde se pot depune documentatia pentru modificare apartament?
Multumesc
La primarie, la serviciul urbanism.
Daca se poate sa fiti mai concret
Va intereseaza unde se depune proiectul in vederea obtinerii autorizatiei de constructie si a certificatului de urbanism necesar executarii modificarilor?
Cererea impreuna cu proiectul il introduceti la servciul specializat din primarie
Daca,interesul dvs vizeaza informarea asociatiei de proprietari ,urmeaza sa comunicati presedintelui de asociatie , sa depuneti copii ale documentelor emise de autoritatile locale