Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Stabilire data examen avocatura
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Stabilire data examen avocatura

Buna ziua,

Va cer scuze, nu am mai intat de ceva timp pe acesr forum si nu mai sunt la curent cu informatiile, stiti cumva daca s-a stabilit data examenului de admitere in avocatura pt anul 2011?
Multumesc!
Buna ziua,

Nu,inca nu a fost stabilita data examenului de anul acesta.
Cel mai probabil,aceasta va fi hotarata in cadrul Congresului Avocatilor,ce va avea loc in vara. :)