avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 724 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Inscriere consultanti
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Inscriere consultanti

Doresc sa ma inscriu in form la cconsultanti. Am incercat de mai multe ori insa rezultatul a fost zero. Cum procedez?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:53, 25 Aprilie 2011
carmen_rusu a scris:

Doresc sa ma inscriu in form la cconsultanti. Am incercat de mai multe ori insa rezultatul a fost zero. Cum procedez?


Vedeti acest link
www.avocatnet.ro/content/inr...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum as putea sa profesez ca si consilier juridic in anglia? gaby24 gaby24 Buna ziua, Sunt consilier juridic definitiv si as dori sa profesez in Anglia. As vrea sa stiu unde ar trebui sa ma inscriu pentru a profesa legal? Aici sunt ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare masina personala pompagiu pompagiu Doresc sa ma reintorc in tara,din strainatate.Posed 2 masini personale,pe care doresc sa le inscriu in Romania,in momentul de fata fiind inmatriculate in alta ... (vezi toată discuția)
Casatorie in anglia manufromdublin manufromdublin buna ziua..sunt in luton(anglia) cu prietena mea de ceva timp si am vrea sa ne casatorim..intrebarea mea este cum sa procedez ca ea este din polonia si eu ... (vezi toată discuția)