Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Inscriere consultanti
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Inscriere consultanti

Doresc sa ma inscriu in form la cconsultanti. Am incercat de mai multe ori insa rezultatul a fost zero. Cum procedez?
carmen_rusu a scris:

Doresc sa ma inscriu in form la cconsultanti. Am incercat de mai multe ori insa rezultatul a fost zero. Cum procedez?

Vedeti acest link
www.avocatnet.ro/content/inr...