Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Transfer
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Transfer

multumesc
oana dragoiescu, utilizator
Nu se poate transfera decat de pe o functie publica pe alta functie publica.

Puteti ocupa postul respectiv prin concurs daca se transforma in debutant, cum dvs. nu aveti vechime pe studii superioare...#-o