avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 939 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii CCM
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

CCM

Am o intrebare in legatura cu prevederile vechiului CCM in ce priveste coeficientii de ierarhizare. Mai sunt valabili sau ne limitam doar la 670 lei salariu minim?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:45, 5 Mai 2011
Va puteti raporta la CCM la nivel de ramura de activitate in privinta coeficientilor de ierahizare ...
si dac la ramura interesata de mine nu este CCM?*editura si tipografie)Si daca am doar 16 angajati? Ce fac?
Vedeti daca va ajuta Contractul Colectiv de Munca din Ramura Mass-Media

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ccm 2011 danabunea danabunea Cine stie cum e cu CCM la nivel national? Mai e valabil, este unul nou?? (vezi toată discuția)
Salariul minim si coeficientii ... madymary33 madymary33 dupa 01.01.2011 ,contractul colectiv de munca la nivel national 2007-2010 isi inceteaza valabilitatea...d-stra la ce salariu minim aplicati si ce coeficienti ... (vezi toată discuția)
Intrebare referitoare la salariul minim, conform noului cod al muncii arakys arakys Va salut! Doresc sa aflu care este salariul minim pe economie pentru un loc de munca calificat, la patron. Deasemenea vreau sa stiu ce lege stabileste/obliga ... (vezi toată discuția)