Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii CCM
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

CCM

Am o intrebare in legatura cu prevederile vechiului CCM in ce priveste coeficientii de ierarhizare. Mai sunt valabili sau ne limitam doar la 670 lei salariu minim?
Va puteti raporta la CCM la nivel de ramura de activitate in privinta coeficientilor de ierahizare ...
si dac la ramura interesata de mine nu este CCM?*editura si tipografie)Si daca am doar 16 angajati? Ce fac?
Vedeti daca va ajuta Contractul Colectiv de Munca din Ramura Mass-Media

[ link extern ]