Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... acte aditionale la CIM pt.instiintare modificari CM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

acte aditionale la CIM pt.instiintare modificari CM

Dupa modificarea Codului Muncii,societatea este obligata sa incheie acte aditionale cu salariatii prin care sa ii instiinteze de noile prevederi ale codului muncii?
se poate considera ca "obiectivele de performanta" sunt de fapt atributiile postului?
Nu, atributiile reprezinta lista de activitati care intra in responsabilitatea titularului de post.Acolo sunt trecute activitatile,insa nu scrie cum si cat sa faca.
La aceste intrebari ar trebui sa raspunda criteriile si obiectivele pe care le stabiliti.
Dragii mei ...eu zic asa ...daca cineva a intocmit deja un c.i.m dupa noul CM. sa-l posteze sa ne dumerim si noi un pic...
Multam oricum pentru discutii...astept si alte opinii...