Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... bunurile din casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

bunurile din casa

Am cumparat casa de la bunici mei inainte ca ei sa moara, bunurile din casa nu sunt specificate in contractul de vanzare -cumparare, imi apartin ? sau matusa mea are dreptul la ele?
Multumesc.
Nu va apartin