Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... dosar pentru studiat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

dosar pentru studiat

in cat timp poate ajunge un dosar in arhiva ca sa il studiez, mi s-a spus ca este la grefier si se apropie termenul de judecata .
Grefiera nu poate fi trasa la raspundere pentru ca intarzie cu dosarul?
buna ziua
in doua zile,
end a scris:

buna ziua
in doua zile,

Poate ajunge in 2 zile, dar ma indoiesc ca o va face...
In ceea ce priveste grefiera, sunteti sigura ca ea este de vina, daca dosarul nu este motivat?
Daca este la judecator?
Faceti o cerere la judecator, se rezolva mai repede