Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cat dureaza pana primesc rezolutia?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cat dureaza pana primesc rezolutia?

buna ziua as vrea sa stiu si yo cat dureaza pana i-mi trimete rezolutia la un dosar in care am avut accident care sa produs cu victima(ranire). aq dosaru meu e la procuratura de aproape 1 an si as vrea sa stiu cat mai dureaza pana se rezolva pt a-mi recupera permisu ,nu am avut alcoolemie victima nu a depus plangere . cum sa procedez??? multumesc anticipat astept o pareri
multumesc mult dar trebuie sa fac o cerere prin care sa solicit toate acestea, sau verbal?
Am scris memoriu , ceea ce ar insemna sa scrieti toata aceasta situatie
un model de cerere ma poate ajuta si pe mn ?
gata am scapat de la procuratura , aq mi-a dat 3 luni de suspendare ,sar dau testare si scap cu 1luna
ms de ajutor