Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... RESURSE UMANE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

RESURSE UMANE

CUM TREBUIE SA SUNE ACTUL ADITIONAL CU CRITERILE DE EVALUARE PROFESIONALA LA CONTRACTELE VECHI.
Aveti in dreapta paginii mai jos, documente utile, vedeti ca o sa gasiti acolo.
Detalierea procedurii de evaluare o faceti in regulamentul de ordine interioara si criteriile de prformanta specifice fiecarui salariat in fisa postului.
Cred ca acele acte la care se face referire ar trebuie supuse dezbaterii publice ... eu sunt reticent ca acele acte sunt ceea ce se doreste actualizarea c.i.m. vechi. Lipsesc cu desarvirsire criteriile de evaluare ... cele ce sunt prezentate sunt preluate de pe un site si expuse ca fiind destul de bune pentru toti pe care ii putem trimite pe acea sectiune sa si le copieze.

Sunt foarte multi specialiasti in dosmeniul R.U. care au alte criterii de evaluare si acre fac deosebirea intre salariati , departamente etc. din cadrul aceluiasi angajator.