Forum Discuţii juridice Executare silită refuz
Discuție deschisă în Executare silită

refuz

buna ziua ma-m judecat cu asociatia de locatari ,si au avut cistig de cauza si trebuie sa platesa cheltuieli de judecata.ce se intinpla daca nu platesc aceste cheltuieli.in momentul de fata sunt somer
Daca nu platiti acele cheltuieli de judecata se poate trece la executarea silita a bunurilor mobile sau imobile aflate in proprietatea dvs.