Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

resurse umane

am vazut in documente utile metodologia de evaluare si vreau sa-o integrez in regulamentul intern .am vazut ca are niste articole le pot modifica ca si numar sau trebuiesc pastrate abligatoriu.
Documentele utile sunt postate pentru a fi de ajutor celor din form. Il descarcati si va puteti ajuta de el adaptandul conditiilor dv.
RACF a scris:

am vazut in documente utile metodologia de evaluare si vreau sa-o integrez in regulamentul intern .am vazut ca are niste articole le pot modifica ca si numar sau trebuiesc pastrate abligatoriu.

Acea metodologie de evaluare a salariatilor este preluata dintr-un alt document (c.c.m., R.I. sau act normativ) si , prin urmare, acele articole. pot fi sterse .