avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 424 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

resurse umane

am vazut in documente utile metodologia de evaluare si vreau sa-o integrez in regulamentul intern .am vazut ca are niste articole le pot modifica ca si numar sau trebuiesc pastrate abligatoriu.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:19, 20 Mai 2011
Documentele utile sunt postate pentru a fi de ajutor celor din form. Il descarcati si va puteti ajuta de el adaptandul conditiilor dv.
RACF a scris:

am vazut in documente utile metodologia de evaluare si vreau sa-o integrez in regulamentul intern .am vazut ca are niste articole le pot modifica ca si numar sau trebuiesc pastrate abligatoriu.


Acea metodologie de evaluare a salariatilor este preluata dintr-un alt document (c.c.m., R.I. sau act normativ) si , prin urmare, acele articole. pot fi sterse .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Evaluarea profesionala a salariatilor Utilizatoarea Utilizatoarea Buna ziua. In Regulamentul Intern al societatii pe care am preluat-o, este inclusa si fisa de evaluare a salariatilor. 1. Doresc sa schimb formatul acesteia, ... (vezi toată discuția)
Cum se va face modificarea regulamentului intern - pt. includerea zilei de 24.01.2015 ca zi libera legala ? oanaportar oanaportar Personalul institutiei noastre publice are dreptul la zile libere în zilele de sărbătoare legală, acestea fiind prevazute si in Regulamentul ... (vezi toată discuția)
Acte aditionale privind criteriile de evaluare rominaduca rominaduca Imi spuneti va rog mult, daca este obligatoriu sa intocmim acte aditionale la R.I., la contractele indv. de munca, privind criteriile de performanta, sa ... (vezi toată discuția)