Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Expertiza contabila judiciara
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Expertiza contabila judiciara

Cam cat costa o expertiza contabila judiciara, stie cineva vreun pret estimativ ?
Depinde cat volum de munca are expertul si in ce domeniul se solicita expertiza... Dat de incepup onstanta solicita cam 500,00 lei onorariul partial, ca dupa aceea expertul va solicita diferenta.. Sunt epertize care costa si de ordinul 10.000,00 lei:((