Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legalizare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legalizare

Buna seara. Trebuie sa legalizez 3 copii dupa o hotarare judecatoreasca, si am tot citit ca nu pot duce copii xerox, dupa hotarare. Ce sa fac in acest caz?Multumesc.
cereti dosarul de la arhiva sa va faca xeroxurile apoi la registratura faceti cererea de legalizare, taxa de timbru si timbrul judiciar pt fiecare exemplar cerut de dvs.