Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... un sfat
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

un sfat

as avea nevoie de un sfat ...stiu ca acum e prea tarziu sa ma apuc de invatat pt admiterea la inm din august 2011 dar as vrea sa stiu pt 2012 pe langa nile coduri din ce carti as mai putea studia si poate imi recomandati si niste carti de grile . Va multumesc !
Daca va apucati serios de invatat, participati si acum, nu aveti nimic de pierdut ( decat taxa:) ).
Carti de grile care sa se asemene cu cele de la examen nu prea exista, va recomand in schimb sa cititi Udroiu pt penal si sa studiati site-ul www.inm-lex.ro pt grilele de anii trecuti.
Succes!