Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Detectorul de minciuni
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Detectorul de minciuni

Este cineva pe forum care l-a facut ? Ceva impresii pro sau / si contra ? Multumesc
greu de pacalit!
Informatii despre principiile de functionare ale detectorului de minciuni, in limba engleza:

[ link extern ]