Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buletin expirat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buletin expirat

Buna,
Am buletinul expirat din iulie anul 2010 si acuma trebuie sa fac niste acte pentru incrierea la bac...o pot face buletinul expirat??
Faza e ca e urgenta situatia mia spus ca pana maine am termen de adus buletinul
hiroichi, utilizator
presupun ca nu deoarece ste singurul act de identitate cu adresa, lucru important la identificarea unei persoane. Pasaportul si Permisul de conducere (cel putin cel nou, albastru) nu mai au adresa inserata in mentiunile lor.