Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Adaugare documente dupa efectuarea expertizei contabile
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Adaugare documente dupa efectuarea expertizei contabile

Doresc sastiu daca dupa expertiza contabila, depunerea raportului si, pe timpul efectuarii contestatiei raportului de catre expertul asistent se mai pot depune documente in apararea invinuitului.
aceste documente schimba concluzia expertizei? ele puteau fi prezentate expertului? daca da, de ce nu au fost inminate acestuia ptr intocmirea expertizei?
schimba putin datele problemei. Documentele in cauza au fost gasite ulterior in arhiva asociatiei, mai bine zis in documentele Com. Ex.