Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cheltuieli de judecata, recurs
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cheltuieli de judecata, recurs

Buna ziua,

Am depus recurs pentru neacordarea in totalitate a cheltuielilor de judecata, instanta de fond a acordat suma de 600 Ron, dintr-un total de 3000, va rog sa-mi spune-ti care este valoarea taxei de timbru pentru diferenta de 2400 Ron?

Multumesc,
va trebui sa achitati jumatate din valoarea taxei de timbru pe care ati platiti-o la instanta de fond.