Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... inregistrare audio
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

inregistrare audio

se admite o inregistrare audio intr-un proces de insoventa??? este o intregistrare intre creditor si lichidator.
S-a mai discutat pe forum. Aveti in dreapta o caseta "cautare in forum". Scrieti acolo ce va intereseaza (ex: inregistrare audio) si veti gasi mai multe raspunsuri pina va intra un jurist si veti discuta.