avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 855 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... inregistrare audio
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

inregistrare audio

se admite o inregistrare audio intr-un proces de insoventa??? este o intregistrare intre creditor si lichidator.
Cel mai recent răspuns: ContSters200573 , utilizator 11:37, 5 Iunie 2011
S-a mai discutat pe forum. Aveti in dreapta o caseta "cautare in forum". Scrieti acolo ce va intereseaza (ex: inregistrare audio) si veti gasi mai multe raspunsuri pina va intra un jurist si veti discuta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde gasesc? sotira sotira am o problema din sectiunea dreptul muncii si as dori sa stiu cum sa ajung in forum pentru a vizualiza si alte situatii in speranta ca voi regasi un subiect ... (vezi toată discuția)
Aprobare operatiuni bancare - persoane in state diferite marius19841 marius19841 Buna ziua, Spuneti-mi, va rog ... Persoana juridica romana, are un cont in euro pentru care au specimen de semnatura 3 persoane, in format A - B1 sau B2. ... (vezi toată discuția)
Lichidator bankcoop amfilofie amfilofie Buna ziua, va rog, pentru a obtine o adeverinta de venit in perioada lucrata, de la BANKCOOP (Neamt), carui lichidator trebuie sa ma adresez? Multumesc, c ... (vezi toată discuția)