Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... modificari acte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

modificari acte

Dupa achitarea drepturilor salariale , ( anul 1992) se mai pot aduce modificari statelor de plata achitate si arhivate 20 de ani ? Multumesc, astept raspunsul dv.=D>
~ Conținut șters la cerere ~
Nu, m-ati inteles gresit, am intrebat daca unui stat de plata i se mai pot aduce modificari ulterioare, si cum ?Am intrebat, nu am afirmat asa ceva. Prin state aditionale de plata, prin acte suplimentare cu prime, depasiri de plan, etc, asta am intrebat.Multumesc, astept raspuns.X-(
Teoretic, exista posibilitatea aceasta ... insa practic este cam greu de efectuat , mai ales ca a trecut ceva vreme.