Forum Discuţii juridice Executare silită F. URGENT
Discuție deschisă în Executare silită

F. URGENT

La executare silita la o banca pentru un credit de nevoi personale fara garantii şi daca apartamentul este ipotecat la alta banca, poate sa-mi ia obiecte din apartament: frigider, aragaz, masina de spalat, mobila, televizor, canapele etc. Multumesc anticipat f. mult.
Poprire pe venituri, dar se poate pune si sechestru asigurator.