Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum se scrie un Interogatoriu
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum se scrie un Interogatoriu

Buna ziua.
Am nevoie de sfatul dvs.in urmatoarea problema. Am solicitat proba cu interogatoriul paratului si peste 2 zile am termen de judecata pt. stabilire program vizita minor. Mentionez ca nu am avocat si vreau sa stiu daca intrebarile din interogatoriu pot sa le scriu de mana sau trebuie sa le scriu la calculator?
Intrebarile cum trebuie sa fie dispuse?
La sfarsitul interogatoriului trebuie sa scriu ceva?ma semnez eu inainte sau astept sa-mi spuna judecatoarea sa semnez?
intrebarile puteti sa le scrieti si de mana. important e sa fie scrise cat mai citet. ele trebuie puse una sub alta si numerotate.
maara a scris:

Buna ziua.
Am nevoie de sfatul dvs.in urmatoarea problema. Am solicitat proba cu interogatoriul paratului si peste 2 zile am termen de judecata pt. stabilire program vizita minor. Mentionez ca nu am avocat si vreau sa stiu daca intrebarile din interogatoriu pot sa le scriu de mana sau trebuie sa le scriu la calculator?
Intrebarile cum trebuie sa fie dispuse?
La sfarsitul interogatoriului trebuie sa scriu ceva?ma semnez eu inainte sau astept sa-mi spuna judecatoarea sa semnez?

Accesand link-ul de mai jos gasiti un Model interogatoriu
[ link extern ]
Multumesc .
NUMEROTATE,LA OBIECT,CAT MAI SCURTE,CU LOC DE RASPUNS PENTRU FIECARE IN PARTE.
EX.
INTEROGATORIU
1. ESTI DE ACORD SA-MI INCREDINTEZI COPILUL PE INTREAGA PERIOADA AVACANTEI DE VARA?
1.RASPUNS...........................................................................................................................................................................................................................................................................
2.ESTI DE ACORD SA-MI POT VIZITA COPILUL DE DOUA ORI PE LUNA?
2.RASPUNS.................................................................................................................
Succes !
cioroianu a scris:

NUMEROTATE,LA OBIECT,CAT MAI SCURTE,CU LOC DE RASPUNS PENTRU FIECARE IN PARTE.
EX.
INTEROGATORIU
1. ESTI DE ACORD SA-MI INCREDINTEZI COPILUL PE INTREAGA PERIOADA AVACANTEI DE VARA?
1.RASPUNS...........................................................................................................................................................................................................................................................................
2.ESTI DE ACORD SA-MI POT VIZITA COPILUL DE DOUA ORI PE LUNA?
2.RASPUNS.................................................................................................................
Succes !

:offtopic: Interventie moderator
Incercati pe viitor sa nu mai scrieti cu majuscule .. ..este o incalcare a Regulamentului de Postare ...va multumesc anticipat pentru intelegere.