Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 20011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 20011

Buna ziua!
As avea nevoie de niste informatii privind examenul de admitere in INM(Magsitaratura).Eu sunt din Cluj si am inteles ca difera un pic ceea ce cere Bucurestiu....As vrea sa stiu dupa ce autori ar trebui sa invat la urmatoarele materii(in afara de codurile aferetnte si legile in vigoare):Drept civil, drept procesual civil, drept penal, drept procesual penal si orgaizare judiciara.
Am inteles ca exista si ceva culegeri de spete?
Va rog ajutor!!!!1:D
la inm se dau spete?eu stiu ca nu se mai dau....
Iata unde trebuie sa intrebi:
www.avocatnet.ro/content/for...