Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... rate la banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

rate la banca

mai am rate la banca pe 5 ani ,dar sunt trecuta la rau platnic pt 4 ani . daca as achita suma ce o mai am de achitat o sa mai pot scoate alta rata pana trec acesti 4 ani ?sau acei 4 ani de interdictie raman indiferent dak platesc integral suma ?va multumesc
Nu vi se acorda alt credit timp de 4 ani de la data la care ati fost inscrisa in CRB, chiar daca achitati in totalitate datoria.
Depinde de politica fiecarei banci-sunt banci care acorda credite dupa 1 an de la data inscriarii in CRB.
multumesc ptlamurire.