Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajatorul
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajatorul

ACUM 2 luni am plecat din firma mi sa dat salariul am trimis pe cineva prin procura sa imi ridice banii.PE fostul angajator lam reclamat la ITM,garda financiara si a fost cu gasit cu nereguli ca mia incalcat contractul de munca si a fost sactionat.IN situatia asta pe cale amiabila sa nu ajung in instanta sa imi cer drepturile prin o scriisoare scrisa fostului angajator pot face asta daca nu imi rasp la raspuns merg in instanta.
lazar27 a scris:

ACUM 2 luni am plecat din firma mi sa dat salariul am trimis pe cineva prin procura sa imi ridice banii.PE fostul angajator lam reclamat la ITM,garda financiara si a fost cu gasit cu nereguli ca mia incalcat contractul de munca si a fost sactionat.IN situatia asta pe cale amiabila sa nu ajung in instanta sa imi cer drepturile prin o scriisoare scrisa fostului angajator pot face asta daca nu imi rasp la raspuns merg in instanta.

:offtopic: Interventie moderator
Va rog respectuos sa nu mai deschideti mai multe topicuri pentru aceeasi problema .. problema cu care va confruntati dvs ati postat-o de nenumarate ori pe aceasta Sectiune, ceea ce contravine Regulamentului de Postare.
Va rog sa va continuati postarile pe unul din topicul deja deschis de dvs, si anume:
www.avocatnet.ro/content/for...