Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ajutor: am pierdut o suma de bani care apartinea altuia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ajutor: am pierdut o suma de bani care apartinea altuia

lucrez pe baza de contract agentie la o firam,am pierdut o suma de bani,ma ameninta ca fac puscarie pentru asta,cum ma pot apara?ce pot face?bani erau asigurati de firma respectiva.

:worthy:
Daca banii nu i-ati "furat", nu veti face puscarie. Mai mult am inteles ca sumele de bani pierdute au fost asigurate de un "risc", Stati linistit.. nu va faceti probleme..:(
multumesc frumos,macar ma mai linistesc putin,#-o