Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... neprezentare proces
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

neprezentare proces

daca piritul intr_un proces nu se prezinta la mai multe termene de judecata ce se poate intimpla cu acel proces?va multumesc
Se poate solutiona litigiul, daca paratul a fost legal citat.