Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PLAFON VALUTA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PLAFON VALUTA

care este suma pe care o poate ridica patronul din casa de valuta.Mentionez faptul xca el a imprumutat firma cu o suma mare de euro cindva. multumesc
El poate ridica si toata suma deodata, dar la tranzactii in numerar ce depasesc 15000 EUR va trebui informat Oficiul National pentru Prevenirea Spalarii Banilor...

Succes!