avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 317 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... munca in anglia
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

munca in anglia

poate cineva sa-mi spuna care sunt pasii de urmat ptr munca in anglia cu agentia de plasare forta de munca ,,slm recruitment?
Cel mai recent răspuns: oprea_rodica68 , utilizator 20:36, 21 Iunie 2011
De ce nu sunati direct la agentie sa va interesati? Aveti acolo toate datele de contact.
ptr ca nu m-au convins, cred ca nu am primit toate raspunsurile, cer un sfat sau mai bine zis o parere

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Comision agentie imobiliara mirelpetru mirelpetru Buna ziua, In data de 29/07 /16 am sunat la un nr, de telefon de pe net pentru achizitionarea unui apartament la care a raspuns o doamna de la o agentie ... (vezi toată discuția)
Documente pentru strainatate ghebe ghebe Buna ziua, am aplicat pentru un job in strainatate ( domeniul medical) printr-o firma de recrutare online. Firma respectiva mi-a cerut sa trimit copii scanate ... (vezi toată discuția)
Plasarea fortelor de munca s.r.l. nicusor-2015 nicusor-2015 Cunoaste cineva aceasta firma de plasare forta de munca are sediul in str Traian Vuia ,nr 10.Am verificat pe site-itm bucuresti si nu figureaza.As vrea sa i ... (vezi toată discuția)