Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... munca in anglia
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

munca in anglia

poate cineva sa-mi spuna care sunt pasii de urmat ptr munca in anglia cu agentia de plasare forta de munca ,,slm recruitment?
De ce nu sunati direct la agentie sa va interesati? Aveti acolo toate datele de contact.
ptr ca nu m-au convins, cred ca nu am primit toate raspunsurile, cer un sfat sau mai bine zis o parere