Forum Discuţii juridice Executare silită proprire salar
Discuție deschisă în Executare silită

proprire salar

Buna Ziua,
Daca mi-a venit proprire pe salar , si vreau sa chit toata datoria pot sa platesc creditoarei suma prin mandat postal si sa anunt executorul judecatoresc?Fara sa mai platesc cheltuielile de executare?
Inca nu au trecut 15 zile de cand am primit instiintarea propririi.

Multumesc
datorezi si onorariul si cheltuieli de executare din momentul depunerii cererii de executare la executorul judecatoresc.