Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general INREGISTRAREA UNEI MICROINTREPRINDERI
Discuție deschisă în Contabilitate în general

INREGISTRAREA UNEI MICROINTREPRINDERI

O societate care a fost in suspendare si si-a reluat activitatea in 01.03.2011, si care are un angajat din data de 01.06.2011, mai poate fi trecuta ca microintreprindere? multumesc
Anul acesta veti merge pana la capat cu impozit pe profit si in ianuarie anul viitor veti putea opta pentru impozit pe venit-microintreprindere.
nu poate nici anul asta nici urmatorii.