Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... ce acte imi trebuiesc la tribunal pt a obtine tutela?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

ce acte imi trebuiesc la tribunal pt a obtine tutela?

eu locuiesc in italia si fetita mea a luato fostul concubin.acum am avocat ce ma reprezinta in tribunal,as dori sa imi spuneti si mie ce acte imi trebuiesc sa depuna la tribunal.
elenazahiu a scris:

eu locuiesc in italia si fetita mea a luato fostul concubin.acum am avocat ce ma reprezinta in tribunal,as dori sa imi spuneti si mie ce acte imi trebuiesc sa depuna la tribunal.

Daca aveti avocat,dansul nu stie ce acte sunt necesare la dosarul cauzei? ;)
luiza2008, utilizator
sigur dar vroiam sa stiu si eu mai multe pt ca el nu imi da prea multe detalii.imi spune ca a dat drumul la tot,dar dupa 2 luni spune ca ii trebuie una si alta care dupa mine cred ca acestea trebuiau depuse la dosar deja