Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Valabilitate Certificat constatator pentru punctul de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Valabilitate Certificat constatator pentru punctul de lucru

Buna ziua
Pentru punctul de lucru am certificat constatator ,dar ulterior am vrut sa mai adaug un cod CAEN .Cei de la ONRC mi-au oprit vechiul certificat constatator pentru eliberarea celui cu cod caen nou, si miau spus sa am grija ca in octombrie imi expira certificatul si ca trebuie sa vin sa-l prelungesc.
Deci intrebarea mea este : ce valabilitate are certificatul constatator pentru punctul de lucru?
Va multumesc
cred ca se refereau la valabilitatea contractului in baza caruia s-a obtinut posesia spatiului in care functioneaza punctul de lucru! parerea mea!